У Бучі евакуйовували людей через можливе замінування лікарні

Оновлено
У Бучі через загрозу вибуху евакуювали персонал та пацієнтів лікарні. Фото: Бучанська міська рада/Facebook

У Бучі на Київщині персонал та пацієнтів евакуйовували з Ірпінської центральної міської лікарні, яка розташована на вулиці Польовій, 19. Вибухотехніки не знайшли жодних небезпечних предметів. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради у Facebook.

"Повідомлення про замінування медзакладу надійшло сьогодні близько 16:30. На місце одразу вирушили поліцейські Бучанського району та представники ДСНС області, які допомагали з евакуацією людей" — йдеться у повідомленні.

Працівники міськради винесли стільці та організували підвіз питної води для евакуйованих. Кінологи та вибухотехніки оглядають приміщення медзакладу.

Вибухотехніки не знайшли жодних небезпечних предметів у приміщенні Ірпінської центральної міської лікарні, повідомили згодом у Бучанській міській раді.

Як зазначають медики, сама евакуація була дуже складною. Кількох пацієнтів довелося виводити з приміщення одразу після операції та наркозу. Вони були змушені разом з усіма чекати завершення перевірки надворі.

"При цьому, евакуювати вдалося не всіх: частина "лежачих" пацієнтів залишилася у приміщенні під наглядом лікарів. Ще один із пацієнтів перебував в операційній — його не стали евакуювати",— йдеться у повідомленні.