Витік води на мосту Патона в Києві: комунальники локалізували пошкодження

.

Сьогодні, 13 червня, у Києві під час перевірки трубопроводу під мостом Патона, який забезпечує теплом Русанівку та Березняки, було виявлено пошкодження. Про це повідомляє "Київтеплоенерго" у Telegram.

Аварійна бригада оперативно локалізувала місце витоку. Наразі триває підготовка до проведення ремонтних робіт, які будуть виконувати верхолази, повідомили у підприємстві.

"Київтеплоенерго" продовжує проводити гідравлічні випробування тепломагістралей.

"Це є обов'язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону, щоб своєчасно виявити "слабкі" місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності під час опалювального періоду", — йдеться у повідомленні "Київтеплоенерго".

Прорив труби магістральної тепломережі, яка пролягає під мостом Патона, стається не вперше. Зокрема, цю ділянку комунальники ремонтували в серпні 2022 року.

Що відомо про випробування і заміну тепломереж у Києві

Уряд США передав Києву труби та трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн доларів, щоб відновити пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів РФ тепломережі і забезпечити централізоване опалення для 22 тисяч мешканців столиці.

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі. Це дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі на понад 30 років.

У вересні 2022 року у Києві замінили 26 км аварійних тепломереж. Перед стартом опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило кількість ремонтних бригад. З настанням холодів вони усунули понад 4 тисячі пошкоджень труб.

Протягом минулого опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" ліквідували майже 5000 пошкоджень на тепломережах столиці.

У березні 2023 року КП "Київтеплоенерго" отримало річний запас промислової солі від USAID. Її використають для хімічного очищення води, щоб захистити труби від осаду.