В мережі опублікували відео збитої ракети "Кинджал" над Києвом

Доповнено
. Фото: Paul Ronzheimer \ Twitter

Журналіст німецького видання "BILD-Zeitung" Пауль Ронцгаймер опублікував відео уламків збитої російської ракети "Кинджал". Її збила система Patriot в Україні під час атаки РФ у ніч проти 4 травня.

"Сьогодні (10 травня – ред.) ми мали змогу побачити в Києві залишки ракети "Кинджал", яку 5 травня збила система Patriot. Це була сенсація, адже гіперзвукову ракету вважали чудо-зброєю Путіна", — написав журналіст у своєму Twitter.

Згодом Пауль Ронцгаймер опублікував відео, де про збиту російську ракету розповідає мер Києва Віталій Кличко.

Що відомо про збиття першої ракети РФ "Кинджал" над Україною

Командувач Повітряних сил Збройних сил України, генерал-лейтенант Микола Олещук 6 травня повідомив, що у ніч на 4 травня українським військовим вперше вдалося збити російську аеробалістичну ракету "Кинджал" за допомогою зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Згодом цю інформацію офіційно підтвердили і в Пентагоні. Бригадний генерал Пет Райдер наголосив, що США та їхні партнери продовжать "нарощувати засоби протиповітряної оборони наземного базування та боєприпаси, щоб допомогти Україні контролювати своє суверенне небо та допомогти Україні захистити своїх громадян від Росії".