Петиція проти будівництва паркінгу на Оболоні зібрала понад 6 тис. підписів

Макет рекреаційної зони на Оболоні в Києві. Фото: КМДА

Петиція про створення парку "Прирічна" без будівництва паркінгу на Оболоні набрала понад 6 тис. голосів. Тепер її має розглянути столична влада.

Про це свідчать дані з розділу "Електронні петиції" на сайті Київської міської ради.

Ініціативна група парку "Прирічна" створила відповідну петицію 24 квітня. Активісти виступають за створення рекреаційної зони на Оболонському півострові і протестують проти будівництва паркінгу на вулиці Прирічна.

Автор петиції Гліб Антоненко закликає столичну владу розглянути альтернативні варіанти місць для спорудження автостоянки у цьому районі.

Він також пропонує спрямувати 120 млн грн бюджетних коштів, виділених на будівництво паркінгу на Оболоні, на фінансування міської цільової програми "Захисник Києва" задля посилення оборони та безпеки столиці.

Що відомо про будівництво трирівневого паркінгу на Оболоні

На вулиці Прирічній, у рамках облаштування великої рекреаційної зони на Оболоні, збудують трирівневий паркінг на 720 автівок. У КМДА повідомили, що він слугуватиме й як укриття. На його облаштування місцева влада виділила 120 млн гривень.

У відомстві зазначили, що паркінг буде підземно-наземним, як побудували в столичному зоопарку. Загальна площа складе 10 120 кв. м, площа приміщень подвійного використання – 2 360 кв. м. Проєкт передбачає створення безбар’єрного середовища, тобто облаштовані інклюзивні місця.

Паркінг збудують у рамках облаштування великої рекреаційної зони, у яку увійде парк "Наталка", набережна та острів Оболонський. Аби відвідувачі змогли залишити свої автівки та за потреби мали доступ до укриття.

Читайте також

Розірвати договори оренди з УПЦ МП: влада Києва дала відповідь на петицію