"Київтеплоенерго" почало реконструкцію магістральної тепломережі на Кільцевій дорозі

Комунальники замінюють труби магістральної тепломережі. Фото: КМДА

На Південній Борщагівці комунальники почали реконструкцію зношеної магістральної тепломережі, що забезпечує мікрорайон теплом та гарячою водою. Планується замінити понад 200 м старих труб.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація із посиланням на "Київтеплоенерго".

Роботи ведуться на вул. Кільцева дорога, де за останні роки сталось шість аварій на трубах. Споживачів під’єднали до іншого теплоджерела, щоб постачання гарячої води мешканцям Південної Борщагівки не припинялося на час ремонту.

Для заміни тепломереж комунальники використовують попередньо ізольовані труби європейського зразка. Вони оснащені спеціальними датчиками системи аварійної сигналізації, яка у випадку пошкодження трубопроводу дозволить з високою точністю визначити місце пошкодження і локалізувати територію розриття. Термін експлуатації таких трубопроводів – 40-50 років.

Усі роботи проводяться в межах підготовки теплового господарства столиці до наступного опалювального сезону.

Що відомо про діяльність КП "Київтеплоенерго" під час війни

Уряд США передав Києву труби та трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн дол., щоб відновити пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів РФ тепломережі і забезпечити централізоване опалення для 22 тисяч мешканців столиці.

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі. Це дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі на понад 30 років.

У вересні 2022 року у Києві замінили 26 км аварійних тепломереж. Перед стартом опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило кількість ремонтних бригад. З приходом холодів вони усунули понад 4 тисячі пошкоджень труб.

Протягом минулого опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" ліквідували майже 5000 пошкоджень на тепломережах столиці.

У березні 2023 року КП "Київтеплоенерго" отримало річний запас промислової солі від USAID. Її використають для хімічного очищення води, щоб захистити труби від осаду.

Читайте також

"Київтеплоенерго" перевірятиме показання лічильників: як розпізнати контролера

Розірвати договори оренди з УПЦ МП: влада Києва дала відповідь на петицію