У закладах освіти столиці посилять заходи безпеки

. Фото: УНІАН

У понад 450 столичних закладах освіти посилять заходи безпеки. Над цим працюватимуть спільно "Муніципальна охорона" і державна Поліція охорони.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

За його словами, підписано угоду про співпрацю між Департаментом освіти і науки, Департаментом муніципальної безпеки КМДА, комунальною організацією "Муніципальна охорона" та Управлінням поліції охорони в Києві для посилення безпеки навчальних закладів.

"Ми поступово реалізуємо безпекову програму в школах та садочках: забезпечуємо надійні укриття в закладах освіти, облаштовуємо відеонагляд і, головне, підключаємо до охорони муніципальні та державні охоронні структури", — зауважив заступник голови КМДА. Також, за його словами, поліція виїжджатиме до закладів освіти в разі спрацювання тривожної кнопки.

Як пояснив Валентин Мондриївський, додаткові заходи безпеки необхідні через те, що з кожним днем до освітніх закладів Києва повертаються все більше дітей, і влада має подбати про їх безпечне перебування в будівлях і на прилеглих територіях.

Нині, за даними КМДА, більше ніж у половині закладів середньої освіти столиці організовано пости "Муніципальної охорони". Триває прийом співробітників для охорони навчальних установ.

Що відомо про безпекові заходи у столичних закладах освіти

З вересня 2022 року навчання відновили лише школи зі сховищами. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників.

Перед стартом навчального року мер Києва Віталій Кличко проінспектував готовність освітніх закладів до навчального сезону та наявність в них укриттів. Станом на початок вересня 95% шкіл були готові працювати у змішаному форматі навчання — як очному, так і онлайн.

На Київщині за навчальними закладами, які працюватимуть офлайн або за змішаною системою, закріпили наряди поліції. У разі обстрілів російськими військовими закладів освіти, вони повинні прибувати для надання невідкладної допомоги.

У вересні минулого року у КМДА оголосили, що всі столичні школи пильнуватиме "Муніципальна охорона". Святошинський район став першим, де вона запрацювала.

Читайте також

Михайло Поплавський покидає крісло ректора КНУКіМ

У Києві викрили чоловіка, який обіцяв студентам за 1,5 тис. доларів допомогти здати екзамени