У Києві частину блокпостів переведуть у "сплячий" режим — КМВА

. Фото: КМВА / Telegram

У Києві частину блокпостів та інженерних загороджень переведуть у "сплячий" режим. Про це повідомляє КМВА у Telegram.

На початку російського вторгнення у кожному районі Києва були встановлені численні блокпости. Вони обладнані бетонними блоками, мішками з піском, також були вириті окопи, бліндажі тощо.

За словами голови КМВА Сергія Попка, за рік повномасштабної війни пряма загроза бойових дій в Києві була зведена до мінімальної. Тому у місті вирішили оптимізувати блокпости.

Деякі блокпости та інженерні споруди залишаться функціонувати

Залишаться інженерні споруди, які й надалі повинні виконувати свою безпекову функцію для столиці. Проте їхні складові будуть вдосконалені – непридатні бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки замінять на нові; укріплять бліндажі, приведуть до ладу окопи.

Частина інженерних загороджень перейде в "сплячий" режим

Це стосується частини інженерних загороджень, які матимуть значення для оборони міста. Такі блокпости приберуть з проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки залишать у визначених місцях. Також у них проведуть ревізію, аби згодом замінити чи відновити непридатні захисні елементи.

Інші інженерні загородження будуть повністю демонтовані

У столиці демонтують системи інженерних загороджень, в яких немає зараз потреби. Такі блокпости приберуть з проїжджої частини; вивезуть бетонні блоки, мішки з піском та протитанкові їжаки; будуть засипані окопи, демонтовані бліндажі.

"Впровадження такого системного рішення зробить Київ більш комфортним для мешканців. Ми розвантажимо дороги столиці, що дозволить киянам більш вільно пересуватися містом", — зазначив Попко.

Також він зауважив, що повністю вся система оборонних інженерних загороджень зникне після завершення війни.

Читайте також

За добу армія РФ втратила 740 військових, 11 дронів та 25 танків і бронемашин — Генштаб

СБУ просять прослідкувати, аби з Лаври не зникли мощі та ікони