Автобуси та авто: Буча передала допомогу для ЗСУ

. Фото: Анатолій Федорук / Telegram

Бучанська громада на Київщині передала два автобуси і позашляховик для ЗСУ. Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук у Telegram.

Позашляховик Chevrolet та два автобуси Mercedes-Benz тепер служитимуть 47-ій окремій механізованій бригаді Збройних Сил України.

"Автівка – власність Бучанської міської ради. За автобуси ж дякуємо нашим німецьким партнерам з міста Бергіш Гладбах", — розповів Федорук.

Буча передала допомогу для ЗСУ. Фото: Анатолій Федорук / Telegram

У жовтні 2022 року місто-побратим подарувало Бучі 11 таких автобусів. Решта залишаються на балансі міськради та невдовзі їх використовуватимуть для пасажирських перевезень містян.

Що відомо про допомогу для Бучі

У квітні італійська гуманітарна організація Cesvi виділила перші 500 тисяч євро на відновлення Бучі, яка була зруйнована російськими військами. Кошти призначені для відбудови й відновлення зруйнованої громадської та комунальної інфраструктури, житла, переобладнання парків спеціальної техніки (автомобілів швидкої допомоги, пожежних машин, громадського транспорту).

Наприкінці листопада литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області. Усі генератори встановлять на об’єкти критичної інфраструктури.

Ізраїльське місто Ашдод передало Києву 10 генераторів і 20 теплових гармат. Вантаж прибув як гуманітарна допомога у межах співпраці між двома містами.

Читайте також

"Над Києвом небо захищене": Наєв про готовність ППО на Київщині

Розстріл у спину: за вбивство двох мешканців Київщини судитимуть військового РФ