У столиці відкриють оновлений простір для підтримки захисників Veteran Hub

. Фото: Суспільне

У Києві після 11 місяців перерви відкривається оновлений Veteran Hub. Громадський простір, де надаватимуть підтримку ветеранам, розміщуватиметься в новому приміщенні, на Подолі. Відкриття заплановане на 7 лютого.

Про це повідомляється на сторінці Veteran Hub у Facebook.

Як зазначається у повідомленні, з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну з міркувань безпеки довелося зачинити попередній простір, що діяв на 20-му поверсі телецентру "Олівець". Організатори знайшли безпечне місце, де в умовах війни надаватимуть підтримку захисникам, захисницям та їхнім родинам. Новий хаб розташований на Подолі за адресою: вул. Верхній Вал, 2а. Будівля має генератор і стабільний доступ до інтернету, тож може працювати без світла. Також є швидкий доступ до укриття на випадок повітряної тривоги. Простір працюватиме у будні й у вихідні.

У приміщенні Veteran Hub можна отримати юридичні консультації, психологічну та кар'єрну підтримку, попрацювати, відвідати цікаві події, поспілкуватися з однодумцями.

Що відомо про діяльність Veteran Hub в Україні

Veteran Hub – простір для ветеранів та громадських організацій, що працюють у сфері ветеранських справ. Був створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки, їхнім рідним та близьким, а також для підтримки процесу інтеграції бійців у цивільне життя. У Києві перший простір для ветеранів та громадських організацій Veteran Hub відкрився у листопаді 2018 року на 20-му поверсі телецентру "Олівець".

У листопаді 2020 року Veteran Hub з'явився у Дніпрі. Юридичні консультації, психологічна підтримка та допомога у працевлаштуванні. За рік Veteran Hub у Дніпрі надав понад 2 тис. послуг. До хабу звертаються військовослужбовці, члени їхніх родин та волонтери.

Вінниця стала другим містом, в якому у 2021 році створили мобільну групу Veteran Hub. Психологи, юристи та менеджери тепер працюватимуть не лише у Ветеран Хаб, у Вінниці, а й виїздитимуть у райони.

Читайте також

Новації для ветеранів війни: як отримати статус УБД та компенсацію за товар для бізнесу