У поліції показали роботу саперів на Київщині

. Фото: Андрій Нєбитов \ Telegram

Сапери у Київській області майже щодня знищують вибухонебезпечні предмети в регіоні. Голова поліції Київщини Андрій Нєбитов показав відео, як вибухотехніки знешкоджують російські снаряди.

Артилерійські снаряди 203 калібру знайшли у Вишгородському районі, що був під окупацією. Кожен із снарядів важить понад 100 кг.

"Нині боєприпаси знищені нашими вибухотехніками на полігоні у Бориспільському районі", — розповів Нєбитов.

У поліції закликають, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, частин ракет, уламків дронів негайно телефонуйте на спецлінію "102".

Сьогодні, 27 січня, планові роботи проводять на території двох районів. Біля одного з населених пунктів Бучанського району ліквідовують вибухонебезпечні предмети. Також роботи зі знищення вибухівки сьогодні проводять і у Вишгородському районі Київщини.

Що відомо про тренування піротехніків та розмінування на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять навчання саперів, а також планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 26 січня знищували боєприпаси у Вишгородському районі. Там же планові роботи проводилися 17 січня.

13 січня сапери ліквідовували вибухонебезпечні предмети на території двох районів Київщини: Бучанському і Вишгородському

5 січня тренування піротехніків проходили на території Вишгородського району Київської області

На кінець 2022 року основні роботи з розмінування доріг, населених пунктів завершилися. Усього з початку робіт піротехніки ДСНС очистили 21670 га території.

Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає Олексій Кулеба.

Читайте також

У Бучі знайшли протитанковий гранатомет біля кладовища