На околицях столиці може бути гучно — працюють сапери

. Фото: КМВА

На Київщині тривають планові роботи зі знищення боєприпасів. Сьогодні, 6 січня, з 13:00 до 15:00 у Бучанському районі підрозділи ДСНС будуть ліквідовувати вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

У цьому зв'язку у деяких громадах регіону та на околицях столиці лунатимуть звуки вибухів.

У КОВА закликають мешканців зберігати спокій і дотримуватися правил безпеки. У разі оголошення повітряної тривоги громадянам слід перейти в укриття.

Що відомо про роботу саперів на Київщині

У Київській області піротехніки регулярно проводять навчання саперів, а також планові роботи з розмінування територій. Зокрема, 5 січня тренування піротехніків проходили на території Вишгородського району Київської області

2 січня відбувалося знищення боєприпасів у Бучанському районі. 3 січня у Вишгородському районі проводили навчання для саперів.

На Макарівщині Київської області місцеві жителі можуть чути вибухи протягом новорічно-різдвяних свят. На території громади розпочалися планові військові навчання, які триватимуть до 6 січня 2023 року.

У Бучі на Київщині комунальники знайшли, імовірно, вибухонебезпечні предмети у каналізації.

Щоб повністю розмінувати Київську область, знадобиться 8-10 років, вважає голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Читайте також

Колективу рятувальників Київщини представили нового керівника