Київ готується до похолодання: чергують аварійні бригади комунальників — Кличко

. Freepic

Домівки киян забезпечені теплом і водою. Відключення електроенергії відбувається відповідно до стабілізаційних графіків ДТЕК. Водночас столичні комунальники готові до зниження температури і працюють у посиленому режимі, аби кияни безперебійно отримували необхідні послуги.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, аварійні служби чергують цілодобово та готові оперативно усувати проблеми на міських мережах. Зокрема, до початку опалювального сезону місто збільшило склад аварійної служби "Київтеплоенерго". Керуючі компанії, що обслуговують житловий фонд, також придбали додаткові аварійно-ремонтні авто для роботи взимку.

Міський голова нагадав, що на випадок надзвичайної ситуації і тривалої відсутності електрики й опалення в столиці працюють 530 пунктів обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням, аби люди могли зігрітись, підзарядити гаджети, випити чаю. Додатково працюють ще близько 100 пунктів, які забезпечують підприємці, зазначив Віталій Кличко.

Місце розташування пунктів обігріву можна подивитися на мапі.

Що відомо про підготовку пунктів обігріву для мешканців Києва

Наприкінці листопада у Києві облаштували понад 430 пунктів обігріву, ще сто — розгорнуть "у випадку надзвичайної ситуації", повідомив міський голова Віталій Кличко.

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали створювати "пункти незламності". "Пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

За тиждень до Нового року у Києві функціонували 532 пункти обігріву, які підготувало місто, з них 50 — це облаштовані намети ДСНС.

Національна поліція облаштувала у різних регіонах України пункти підтримки та обігріву. У Києві такі пункти діють у кожному районі міста.

У Києві "пункти незламності" забезпечують небулайзерами для інгаляцій. Загалом прилади мають отримати 120 пунктів.

Читайте також

У Києві прогнозують погіршення погодних умов, дорожники готуються до негоди