"Сфера світла": у Києві відкрили новий "пункт незламності"

. Фото: Печерська районна державна адміністрація в м. Києві

У центрі Києва відкрили "пункт незламності", який функціонує як коворкінг. Новий об'єкт має назву "Сфера світла". Він обладнаний антенами Starlink і пристосований для роботи та проведення ділових зустрічей.

Про це повідомляє Печерська районна державна адміністрація Києва.

“Сфера світла” розташована на площі Лесі Українки. Простір пункту поділений на декілька зон, тому там можна проводити робочі зустрічі. У наметах встановлені пристрої Starlink для доступу до мережі інтернет, зручні столи, крісла, обігрівачі. Також працює генератор, тож є можливість підзарядити гаджети.

Зона коворкінгу у наметовому "пункті незламності" у Києві. Фото: Печерська районна державна адміністрація в м. Києві

Цей проєкт є ідеєю Всеукраїнської організації "Зміни". Його втілили у життя за допомогою соціально відповідального бізнесу та держорганів.

Відділ із гарячими напоями у наметах "Сфера світла". Фото: Печерська районна державна адміністрація в м. Києві

Ідентичний "пункт незламності" діє і на Контрактовій площі столиці — біля оглядового колеса.

Автор: Юрій Свиридюк.

Що відомо про "пункти незламності" у Києві

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності". Це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, люди можуть підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі.

Залежно від умов, один "пункт незламності" зможе одночасно прийняти від 40 до 500 людей без обмеження часу перебування.

9 грудня Київ отримав гуманітарну допомогу від міста Рига — 49 генераторів та теплові гармати. Вони пішли на дооснащення тих об’єктів, які його потребують, зокрема й у пункти обігріву. Адже теплова гармата здатна обігріти достатньо велику площу.

21 грудня у центрі Києва відкрився "пункт незламності" від посольства Держави Ізраїль.

23 грудня у Києві відкрили ще 52 пункти обігріву. Вони оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. Про це повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

Станом на 23 грудня у Києві розгорнуто більш як 500 "пунктів незламності". За весь період функціонування ними скористалися понад 23 тисячі киян. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Читайте також

У храмах Київщини діятимуть "пункти незламності"