Херсонський журналіст Костянтин Риженко заявив, що в нього стріляли в одному з районів Києва

. Фото: Костянтин Риженко/Facebook

Херсонський журналіст Костянтин Риженко повідомив, що на нього було скоєно замах у Києві. За його словами, поблизу будинку, де він зараз мешкає, на нього із пістолетом напав невідомий. Риженко повідомив, що був у бронежилеті.

Про це Риженко написав у своєму Telegram-каналі.

Риженко повідомив, що подія сталася близько 19 години 20 грудня. Коли журналіст повертався до будинку, в якому він тимчасово проживає у столиці, у темному провулку до нього наблизився невідомий. Незнайомець витягнув з кишені куртки пістолет і зробив два постріли в область грудної клітини журналіста. Репортер упав, а нападник швидко втік. Від поранень врятував бронежилет під верхнім одягом, який він одягнув того дня для військових тренувань на полігоні.

"Мене врятувало те, що ліньки було нести броник (додому — ред.) у руках, тож я одягнув його на себе. Також врятувало те, що він був гарної якості…", — написав Риженко.
Пластина з бронежилета зі слідами від куль, яку показав Риженко після нападу на нього. Фото: Костянтин Риженко/Telegram

Риженко повідомив, що внаслідок збройного нападу має забій ребер та м'яких тканин, але життю нічого не загрожує. Після замаху він звернувся до СБУ. За словами Риженка, слідство шукає свідків події. Журналіст пов’язує напад із професійною діяльністю. Не відкидає імовірність "російського сліду" або ж помсти.

"Поки не можу розголошувати деталі події та те що їм передувало, слідчий дав підписати документ про нерозголошення досудової таємниці слідства. Як буде можна розповім все більш детально", — додав Риженко у своєму пості в Телеграм.

Суспільне звертається до СБУ за коментарем.

Що відомо про Костянтина Риженка

Костянтин Риженко — журналіст родом із Херсона, головний редактор сайту місцевих новин "Херсон Newscity". Після захоплення міста російськими військами, розвінчував фейки російської пропаганди, допомагав волонтерам та місцевим партизанам. Пів року жив в окупованому Херсоні.

Після виїзду з Херсона Риженко дав інтерв’ю Суспільному, в якому розповів про те, як його партизанська група наводила обстріли ЗСУ на базу з російською технікою, про евакуацію, співпрацю із силовими структурами та херсонських колаборантів.

Суспільне Херсон. Усі новини

Читайте також

Литовському дипломату повернули колекцію ікон, яку військові РФ викрали з його будинку у Херсоні

Налагоджує подачу води до військових баз РФ в Криму — СБУ ідентифікувала чиновника-колаборанта з Херсонщини

Затримали чоловіка, який у 2014 році підіймав російський прапор над Харківською міськрадою — СБУ