"Зброя Перемоги". Укрпошта випустила нову марку до Дня ЗСУ

. Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

"Укрпошта" ввела в обіг нові поштові марки "Зброя Перемоги". Спецпогашення штемпелем відбулося у столичному Головпоштамті сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України. Також були представлені зразки та елементи військового озброєння, які надав музей Історії України у Другій світовій війні, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Марковий аркуш "Зброя Перемоги" складається з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: "Вільха", "Нептун", "Стугна-П", "Байрактар ТБ2", FGM-149 "Джавелін", "M142 Хаймарс". До поштових марок випустили конверт "Перший день", немаркований конверт та картку.

Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

"Коли ми думали про цей випуск, багато людей просили хтось "Байрактар" випустити, хтось "Хаймарс", хтось, звісно, "Нептун", який допомог нашому першому випуску марки. Тим не менш, ми намагалися зібрати ту зброю, яка сьогодні допомагає нашим ЗСУ досягати результатів. Нам хотілося ще більше зброї перемоги і я впевнений, вона обов’язково прийде і перемога обов’язково буде. Я думаю, це не остання партія в серії", — сказав під час спецпогашення генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

Серед тих, хто прийшов придбати марку "Зброя перемоги" киянка Лариса. Суспільному жінка розповіла, що придбала кілька примірників для рідних і друзів. У колекції має усі марки, які випустила "Укрпошта" від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Зразки військового озброєння, які надав музей Історії України у Другій світовій війні. Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

"Сьогодні День Збройних сил і випущена марка — на перемогу. Думаю, що ми обов’язково переможемо і це пошана нашим хлопцям, всім, хто працює з такою зброєю. Марка гарна. Всі марки воєнного часу — всі зібрали", — розповіла жінка.

Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

Автори випуску – художники-графіки Сергій та Олександр Харуки. Тираж маркового аркуша — 200 тисяч примірників. Вартість такого аркушу – 90 гривень. 18 гривень з кожного проданого маркового аркушу піде на потреби українських військових.

Фото: Дарина Коломієць / Суспільне

Придбати поштовий випуск "Зброя Перемоги" можна буде від сьогодні у міських відділеннях "Укрпошти" по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині "Укрпошти". Крім того, нові поштові марки продаватимуться на маркетплейсах Prom, Kasta, Rozetka, eBay та Amazon.

Що відомо

  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.
  • 23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".
  • 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".
  • "Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.
  • 1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Усього на одному аркуші — вісім штук марок. Коштують вони 248 гривень
  • 14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.
  • 4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

Читайте також

"Людино-машина для руйнації ворога" — інтерв’ю з військовослужбовцем до дня ЗСУ

День ЗСУ: що варто знати про українську армію