У Києві перейменують 8 станцій кільцевої електрички

. Фото: УНІАН

"Укрзалізниця" перейменує 8 станцій кільцевої електрички Kyiv City Express. Нові назви більше відповідатимуть топоніміці столиці, а з транспортної карти міста зникнуть застарілі назви радянського періоду.

Про це повідомила пресслужба компанії.

В "Укрзалізниці" вважають, що це полегшить навігацію історичними районами Києва. До кінця року обіцяють завершити косметичний ремонт цих 8 станцій, аби "змінювалася не лише форма, але й суть".

Отож, перейменування стосується наступних станцій:

 1. Рубежівський парк — Нивки;
 2. Зеніт — проспект Бандери;
 3. Троєщина — Воскресенка;
 4. Троєщина-2 — Райдужний;
 5. Київ-Дніпровський — парк Перемога;
 6. Київська Русанівка — Русанівка;
 7. Лівий Берег — Березняки;
 8. Північна платформа станції Київ-Пасажирський — Центральний вокзал.

"Перейменування вже узгоджуємо з владою Києва, процес розпочато, "зміни декорацій" — після завершення базових ремонтів", — запевнили у компанії.

Що відомо

 • Із березня цього року курсування поїздів столичної електрички Kyiv City Express забезпечує "Укрзалізниця". Серед переваг цього виду столичного транспорту — електричка не зупиняється під час повітряних тривог у період дії воєнного стану.
 • З 12 вересня київська кільцева електричка додала вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам вечірніх поїздів легко та безпечно дістатися з вокзалу до фактично будь-якого району Києва перед комендантською годиною.
 • У жовтні завершилась реконструкція станції міської електрички "Видубичі" в Києві: оновили платформи, підземний перехід, освітлення.

Читайте також

Укрзалізниця відновила ранковий швидкісний поїзд з Києва до Львова

Укрзалізниця змінює розклад руху потяга Київ-Херсон