КМДА виплатить до 1500 грн до Дня захисника. Хто може отримати

. Фото ілюстративне, УНІАН

Київ виплатить одноразову матеріальну допомогу до 1500 гривень киянам та переселенцям, які зареєстровані та проживають у столиці. Виплати присвячені до Дня захисників і захисниць 14 жовтня.

Про це повідомив Департамент соціальної політики КМДА.

Кошти виділили в межах міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2022-2024 роки.

Виплату у 1500 гривень отримають:

 • Кияни – члени сімей осіб, які брали участь у АТО, які загинули, пропали безвісти під час антитерористичної операції.
 • Кияни – члени сімей осіб, які загинули або померли через поранення під час Революції Гідності. Також якщо члену родину посмертно присвоєно звання Героя України за громадянську мужність та патріотизм під час подій 2014 року.
 • Кияни – члени сімей осіб, які добровільно забезпечували проведення АТО, забезпечували національну безпеки і оборону (зокрема як волонтери) та загинули чи пропали безвісти.
 • Кияни – члени сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Виплату у розмірі 1100 гривень отримають:

 • Кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі у масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Виплату у розмірі 1000 гривень отримають:

 • Кияни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО.
 • Кияни – бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;
 • Кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Виплату у розмірі 900 гривень отримають:

 • кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У КМДА зазначили, якщо людина одночасно належить до кількох категорій, то отримає одну виплату в більшому розмірі. Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

Що відомо

 • Мешканці Києва та області, які були змушені залишити свої домівки через війну, отримають державну допомогу на проживання. Як повідомили у КМДА, люди отримають підтримку у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.
 • За прихисток вимушених переселенців у Києві можна отримати компенсацію.
 • Громадяни, які прибули у столицю з районів проведення воєнних дій, тимчасово окупованих територій, оточених окупантами або розташованих на лінії зіткнення населених пунктів та міст можуть отримати грошову допомогувід Київради.

Читайте також

Залужний обговорив із генералом Міллі створення системи ППО для України

Компанія Маска просить Пентагон оплатити послуги Starlink в Україні — CNN