Київська кільцева електричка додасть вечірні рейси

. Фото: Анна Хорошун / Суспільне

Київська кільцева електричка запускає додаткові вечірні маршрути. Скористатися ними можна буде з 12 вересня. Про це повідомляє пресслужба Kyiv City Express.

"Київська кільцева електричка додає вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам вечірніх поїздів легко та безпечно дістатися з вокзалу до фактично будь-якого району Києва перед комендантською годиною", — йдеться у повідомленні.

  • Додатковий щоденний рейс вирушатиме з Дарниці у напрямку Троєщини та Почайни о 21:31 та прибуватиме до Святошина о 22:20.
  • Додатковий щоденний рейс вирушатиме з Дарниці у напрямку центрального вокзалу та Борщагівки о 21:37 та прибуватиме до Святошина о 22:29.
  • Додатковий щоденний рейс вирушатиме зі Святошина у напрямку Почайни та Троєщини о 21:39 та прибуватиме до Дарниці о 22:28.
  • Додатковий щоденний рейс вирушатиме зі Святошина у напрямку центрального вокзалу та Видубичів о 21:30 та прибуватиме до Дарниці о 22:22.

Останній рейс кільцевої електрички з вокзалу на лівий берег відправлятиметься о 21:56, а в напрямку Святошина — о 22:04.

Що відомо

  • До 9 вересня включно Київська міська електричка змінила графік руху. Кожен рейс подовжився на 4 хвилини.
  • Київська кільцева електричка під час повітряних тривог не зупинятиметься і продовжуватиме перевозити пасажирів.
  • Наприкінці березня в Києві оголосили про запуск повноцінного кільцевого маршруту міської електрички. Вартість проїзду залишається фіксованою — 15 гривень. Квитки можна придбати безпосередньо на борту електрички або в чат-боті Укрзалізниці.

Читайте також

"Укрзалізниця" оновила парк електричок Kyiv City Express

"Потяг до перемоги" запустили за маршрутом Київ — Ужгород

З 28 серпня з Києва до Шостки пустили швидкісний потяг