На території Київської області правоохоронці виявили вже понад тисячу загиблих унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це не остаточні дані, оскільки тіла продовжують виявляти й далі.
Про це в коментарі журналістам 19 квітня заявив голова поліції Київщини Андрій Нєбитов.
За його словами, люди, які повертаються додому в Київську область, виявляють загиблих у підвалах, колодязях чи оселях. Станом на зараз тільки в Бучі підтвердили загибель 420 мирних мешканців.
Читайте також: "Я встиг озирнутись, діти лежали вбитими" — історія чоловіка, чию сім'ю розстріляли в Бучі
"Зараз ми відпрацьовуємо половину Київської області, які були під окупацією. Ворог не тільки вбивав наших громадян, грабував, тікав. Але під час відходу вони знайшли багато небезпечних сюрпризів. У будівлях, в пральних машинах, в холодильниках, мікрохвильових печах, будь-де є розтяжки", — зауважив Нєбитов.
Голова поліції Київщини також повідомив, що правоохоронці вже отримали понад 6500 звернень щодо знищення майна (повного чи часткового) і допитали понад 27 тисяч свідків. Крім того, з початку квітня 12 людей травмувалися на розтяжках, намагаючись прибрати їх самостійно.
Читайте також: У братській могилі в Бучі виявили тіло родича російського опозиціонера Навального — ЗМІ
Що відомо
- За даними ООН, з початку вторгнення Росії на територію України загинули понад 2 072 мирних жителів. Реальні дані значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бої, відбувається з затримкою.
- За оцінками Офісу генерального прокурора, станом на ранок 19 квітня через збройну агресію РФ проти України загинули щонайменше 205 дітей, ще 367 дістали поранення.
Читайте також
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!