Праведники України та Бабиного Яру отримають виплати від КМДА

. Фото УНІАН

З міського бюджету Києва праведникам України та Бабиного Яру виплатять по 7,5 тисячі гривень матеріальної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Згідно з розпорядженням міської адміністрації, матеріальну допомогу в розмірі 7500 гривень отримають праведники України та праведники Бабиного Яру, серед яких будуть і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та фактично проживають у Києві.

"Люди, які рятували євреїв у ті страшні часи, ризикували абсолютно всім. Але навіть попри всі можливі наслідки, вони все одно рятували чужі життя. Бабин Яр – це жахливий урок. І цей урок маємо засвоїти не тільки ми, а й усе людство. А подвиги Праведників варті шани та вічної пам’яті", – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Читайте також: Хто такі праведники світу та як їх вшановують в Україні. Пояснює історик

Загалом фінансову підтримку нададуть 34 мешканцям столиці. Виплатять одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій і на рахунки, відкриті в банку, що є учасником проєкту "Муніципальна картка "Картка киянина". Також пільговики, які отримують виплати через "Укрпошту", зможуть отримати допомогу у відділеннях установи, або виплати будуть доставлені разом із пенсією.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!