У Кропивницькому попрощалися із загиблими на війні Олександром Сазоновим, Владиславом Настенком та Володимиром Ткаченком

25 червня на Алеї Слави Далекосхідного кладовища у Кропивницькому попрощалися із загиблими на війні з РФ військовими Олександром Сазоновим, Владиславом Настенком та Володимиром Ткаченком.

Олександр Сазонов народився у Кропивницькому. Вивчився на електрогазозварювальника, працював на підприємствах міста. У 2014-2015 роках брав участь у будівництві ізоляційної аркової споруди над зруйнованим унаслідок аварії четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції. З 2016 до 2019-го працював за спеціальністю в країнах Африки та Ізраїлі. 2020 року повернувся в Україну. У лютому 2022-го добровільно пішов на фронт. Служив на посаді водія-сапера, помер 17 червня у віці 53 років внаслідок хвороби серця. Це інформація від начальниці управління культури міськради Анни Назарець.

53-річний Олександр Сазонов помер внаслідок хвороби серця.

Владислав Настенко народився у Кропивницькому. Навчався у будівельному коледжі, працював на різних підприємствах, розповіла мама бійця Людмила Настенко.

"Будівельник. Він все-все вмів, все робив".

Зі слів матері, з 2015 року Владислав брав участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

"Як ця війна почалася, він теж пішов – побув день удома й пішов у військкомат сам. Воював майже два роки й чотири місяці".
Олександра Сазонова, Владислава Настенка та Володимира Ткаченка поховали на Алеї Слави Далекосхідного кладовища у Кропивницькому 25 червня 2024 року.

Владислав Настенко виконував бойові завдання ц Херсонській, Донецькій та Харківській областях. Загинув 19 червня поблизу міста Лозова на Харківщині у віці 43 років.

43-річний Владислав Настенко загинув 19 червня поблизу міста Лозова на Харківщині.

Володимир Ткаченко народився у Кропивницькому, згодом родина переїхала до міста Світловодськ, де Володимир закінчив школу й училище, здобувши фах електрогазозварювальника. Працював на меблевій фабриці та інших підприємствах Світловодська та Кропивницького, розповіла дружина бійця Оксана Ткаченко.

"31 травня (2022 року – ред.) його мобілізували. Спочатку був на навчаннях у Чернігові, а потім перевели у Херсонську область. Виходив на зв’язок востаннє 1 вересня (2022 року – ред.). 3 вересня мені подзвонив побратим – сказав, що був артобстріл. Вважали зниклими безвісти".
Володимира Ткаченка з вересня 2022 року вважали зниклим безвісти.

За словами дружини, Володимир Ткаченко служив на посаді стрільця-снайпера. Загинув 5 вересня 2022 року біля села Сухий Ставок Херсонської області. Йому був 31 рік.