Директора театру Кропивницького, підозрюваного у хабарництві, не звільнили: депутатам не вистачило голосів

Судове засідання у справі Сергія Корнієнка 15 березня 2024. Суспільне Кропивницький

Депутати обласної ради не звільнили з посади директора театру імені Марка Кропивницького Сергія Корнієнка, якого підозрюють у хабарництві. Проєкт рішення про звільнення розглядали на сесії. Питання не набрало необхідної кількості голосів.

Про це розповів кореспондент Суспільного із зали засідань.

За звільнення проголосували чотири депутати з 37 присутніх у залі. Їх кількість під час засідання змінювалась. На початку зареєструвалось 42. Згідно з проєктом рішення, з Сергієм Корнієнком мали достроково розірвати контракт. Він відсторонений від роботи в театрі з 15 травня на час судового слідства, розповів Суспільному прокурор Андрій Проценко.

Також під час засідання сесії депутати не підтримали пропозицію про створення комісії з перевірки фінансово-господарської роботи театру. "За" проголосували восьмеро депутатів з 37.

Що відомо про справу Сергія Корнієнка

Затримали Сергія Корнієнка 13 березня за підозрою в отриманні 3500 доларів хабаря від чоловіка, який хотів влаштуватись на роботу до театру. Робив це, щоб уникнути мобілізації, розповів прокурор Андрій Проценко. Запобіжний захід Сергію Корнієнку обрали 15 березня. Це був арешт на два місяці або застава 242 тисячі гривень. Він з підозрою у хабарництві не згоден, провини не визнає.

Обвинувачуваний Сергій Корнієнко – режисер з Києва. Кропивницький театр очолив у вересні минулого року.

Розглядати обвинувальний акт у Ленінському райсуді мали 14 червня. Засідання не відбулося.