"Україно, вперед!" У Кропивницькому погасили марку на підтримку національної збірної з футболу

У Кропивницькому на футбольному стадіоні "Зірка" погасили марку "Україно, вперед!". У такий спосіб "Укрпошта" вирішила підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024. Випустили марку за сприяння Української асоціації футболу.

Про це розповіла Суспільному керівниця Кропивницького регіону "Укрпошти" Тетяна Капустіна.

На марці зображений футбольний м’яч, і вона має округлу форму. Художник марки — Антон Хрупін. До поштового випуску увійшла також картка, немаркований художній конверт і буклет. Одна марка коштує 15 гривень. Марковий аркуш складається з восьми марок, його ціна 120 гривень, сказала Тетяна Капустіна.

Всього випустили 560 тисяч примірників, Кіровоградщина отримала вісім тисяч. Даний випуск можна придбати у всіх поштових відділеннях області, обмежень на продаж немає.

Малюнок на марці обрамлений написом "Україна 2024". Виконавчий директор футбольного клубу "Зірка" Андрій Перевозник вважає, футбольний м’яч символізує не тільки віру в перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на полі бою.

"З футбольного клубу декілька працівників у Збройних силах України. Двоє колишніх футболістів "Зірки" та двоє вихованців академії футбольного клубу загинули після повномасштабного вторгнення. Вони пішли добровольцями".