Відвідування музеїв, бібліотек, майстеркласів, прогулянки та спорт. У Кропивницькому розпочали роботу пришкільні табори

У школах Кропивницького запрацювали пришкільні табори денного відпочинку та дозвілля. Їх організували у 31 з 40 міських шкіл, відвідуватимуть табори понад три з половиною тисячі дітей початкових класів.

Про це розповіла Суспільному керівниця управління освіти міськради Лариса Костенко.

Одноразове харчування у таборах денного відпочинку для дітей оплачують батьки, дітей пільгових категорій годують за гроші з міського бюджету, сказала начальниця управління освіти. Вартість харчування до 40 гривень за кожен день. Харчування організували для 2667 дітей, із них 1077 діти пільгових категорій

"Пільгові категорії - це діти, батьки яких є учасниками бойових дій, це родини ВПО, з цим переліком можна ознайомитися на сайті Кропивницької міськради".
Пришкільний табір для учнів початкової школи у ліцеї імені Тараса Шевченка.

В ліцеї імені Тараса Шевченка у Кропивницькому запрацював пришкільний табір для учнів початкової школи. У програмі відвідування музеїв та бібліотек, гуртки, майстеркласи, прогулянки та заняття фізкультурою, розповіла начальниця табору Тетяна Вдовиченко. У таборі 124 дитини, 46 з них діти пільгових категорій.

"Діти відвідають музей Карпенка-Карого, обласний краєзнавчий музей, музей льотної академії. На базі спортивної школи буде спортивна гімнастика, заняття з англійської мови, патріотичні хвилинки, руханки".

Ігрові заняття з англійської мови для третьокласників у таборі щоденні, сказала вчителька англійської мови Оксана Коваленко.

"Те що вчили на уроках протягом року, нині повторюємо. Пісні, які вчили, руханки".

Після англійської в шкільній бібліотеці третьокласники грають в настільні ігри.

У таборі діти грають в настільні ігри.

За словами Тетяни Вдовиченко, у таборі діти перебувають п'ять годин, мають одноразове гаряче харчування. У меню щодня овочі та фрукти.

"Меню з дотриманням всіх норм харчування, наприклад сьогодні дітям приготували салат грецький, хек запечений з овочами, булгур, чай з мелісою і свіжі фрукти. У меню є риба, м'ясо, такі страви, як запечена спаржа з лимонним соусом, салат із свіжих томатів і огірків, салат з молодою капустою, огірками та кропом, запечене філе курки з орегано. Меню дуже різноманітне".
Одноразове харчування у таборі.

Тато школярки В’ячеслав Мірошніченко сказав, дуже зручно, що є такі табори для дітей. Ціна за харчування доступна.

"Ухвалили рішення піти в табір, тому що дитина зайнята, є гуртки, є харчування і певний час в день дитина перебуває під наглядом, вона там розвивається, а батьки працюють і заробляють гроші".

У ліцеї імені Тараса Шевченка табір денного відпочинку працюватиме по 20 червня.