Великдень, 16 квітня 2023 року, церква Святого Володимира, Кропивницький. Суспільне Кропивницький

На Кіровоградщині втретє відзначатимуть Великдень в умовах воєнного стану. Цьогоріч він припадає на 5 травня. У Кропивницькій міській раді рекомендують релігійним громадам розмістити у всіх храмах оголошення про найближчі укриття. Комендантську годину не змінюватимуть. Водночас цього дня зміниться графік автобусів і тролейбусів.

Про це повідомив секретар міськради Олег Колюка під час засідання комісії з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій.

За інформацією начальника управління транспорту Віктора Житника, громадський транспорт у Кропивницькому працюватиме на Великдень відповідно до режиму комендантської години. 5 травня автобуси й тролейбуси розпочнуть роботу на одну годину раніше – з 05:00 і працюватимуть до 22:00. Графіки змінять через те, що очікують більшу кількість пасажирів, ніж зазвичай у неділю.

Також перекриють для транспорту частину вулиці Арсенія Тарковського (на відрізку між вулицями Преображенська і Покровська). Обмеження буде у Вербну неділю (28 квітня) від 8:00 до 14:00 і у Великдень (5 травня) із 6:00 до 12:00.

Це робитимуть для зручності й безпеки парафіян. На цій вулиці розташована церква Святого Володимира Православної церкви України, і торік до неї прийшло набагато більше людей, ніж попередні роки.

Освітлення вулиць перед Великоднем вимкнуть о 23:00 і ввімкнуть о 5:00 ранку.