На Кіровоградщині діятимуть обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості

У Кіровоградській області з 18:00 до 22:00 діятимуть обмеження електропостачання для бізнесу та промисловості. Причина — дефіцит в енергосистемі.

18 квітня дефіцит електроенергії, спричинений пошкодженнями внаслідок ракетних та дронових ударів російської армії по українських електростанціях, є протягом майже всієї доби, написали в офіційному телеграм-каналі Укренерго. Обмеження вводять в усіх областях.

"Вранці та вдень Диспетчерський центр залучає аварійну допомогу з енергосистем європейських країн. З 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості будуть застосовані графіки обмеження потужності. Ці заходи не торкнуться об’єктів критичної інфраструктури та підприємств оборонного комплексу. Для побутових споживачів обмеження споживання продовжують діяти на Харківщині".

Споживачів просять ощадливо споживати електроенергію, а промисловість — максимально залучати імпорт електроенергії та використовувати, за наявності, альтернативні джерела живлення.

"На теплових електростанціях тривають аварійно-відновлювальні роботи після масованої ракетної атаки 11 квітня. Роботі сонячних електростанцій перешкоджає щільна хмарність в усіх регіонах. На атомних електростанціях триває планова ремонтна кампанія".

Протягом доби електроенергію імпортуватимуть з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови, експортувати не планують.

У Кіровоградській області 18 квітня є й знеструмлення через технологічні порушення.