"Купи книгу — допоможи армії". Кропивницька книгарня збирає гроші на засіб радіоелектронної боротьби

У кропивницькій книгарні "Буки" продають книги й збирають гроші на засіб радіоелектронної боротьби. Його вартість — 140 тисяч гривень.

Організатори акції "Купи книгу — допоможи армії" нагадали про благодійний розпродаж і що війна не закінчилась, адже є потреби військових на фронті, з якими вони звертаються до волонтерів, розповіла Суспільному співзасновниця громадської організації "Армія SOS Кропивницький" Оксана Червоная.

За її словами, акція постійна, триває з 2015 року. Змінюється кількість видань, які продають, та потреби військових, для яких збирають гроші. Крім того, благодійний розпродаж оновлюється книжками з бібліотек людей. За тиждень продали видань на пів тисячі гривень.

Книжковий розпродаж у книгарні "Буки" на підтримку ЗСУ.

Зі слів Оксани Червоної, за місяць купують до сотні книг – це дві-три тисячі гривень. Книги коштують від десяти до 600 гривень. Нині збирають гроші на засіб радіоелектронної боротьби.

"Це дуже потужний РЕБ. Номери підрозділів називати не можу. Можу сказати, що на Запорізький напрямок".

Про користь РЕБу, розповів військовий з позивним "Вакула", який нині на передовій. З ним Суспільне поспілкувалось телефоном.

"Він допомагає виявляти й знешкоджувати ще в повітрі ворожі безпілотники. Завдяки РЕБу можна врятувати дуже велику кількість життів наших захисників, і на фронті їх зараз дуже не вистачає".

Підтримує благодійний розпродаж кропивничанка Юлія Дмитрук. Сказала, що в книгарні книжки купують, а прочитані з власної бібліотеки приносять.

"З чоловіком ми декілька разів приходили. Приносили книги переважно з бібліотеки чоловіка, для людей, які могли б ними скористатися, дати їм нове життя – і цим самим допомогти нашим хлопцям у ЗСУ".