"Дерево впало так, що завалило чотири опори". На Кіровоградщині відновлюють електропостачання після грози

Бригади "Кіровоградобленерго" відновлюють електропостачання в громадах Кіровоградської області після зливи й шквального вітру 15 квітня.

Речниця підприємства Олена Данільченко розповіла Суспільному, що на 6:00 16 квітня без електрики були 20 населених пунктів, вісім з яких частково. Це, з її слів, 5042 абонентів.

"А саме під час негоди без електрики були 22032 абонентів. Досі можуть траплятись обірвані дроти ліній електропередач. Наближатись до них ближче ніж на десять метрів небезпечно. Роботи з відновлення електропостачання в області тривають".

На 10:00 знеструмленими залишались 18 сіл Кіровоградщини й три мікрорайони Кропивницького. Начальник обладміністрації Андрій Райкович написав, що без електропостачання – майже три тисячі абонентів, повалені дерева прибирають рятувальники та працівники комунальних служб, а енергетики відновлюють електропостачання.

Мікрорайони Кущівка й Завадівка у Кропивницькому

Зламані дерева після зливи й вітру у мікрорайонах прибирали комунальники й енергетики.

Є дерева, які падали на лінії електропередач, сказав працівник підприємства "Кіровоградобленерго" Костянтин Шабля.

"Одне дерево впало так, що завалило чотири опори. Його розпиляли. Витягнемо опори, нові поставимо, а потім з’єднаємо дроти".

З даху будинку 83-річної кропивничанки Антоніни Іванюк вітер зірвав листи шиферу. Жінка показала уламки, які зібрала у дворі.

"Гуркіт чула, не зрозуміла – думала, грім. А коли йшла, не могла пройти – це все лежало".
Вітер зірвав шифер з будинку кропивничанки Антоніни Іванюк.

О 10:00 електрики в будинку не було, сказала сусідка пенсіонерки Галина Удод.

"Електрики не стало вчора, немає досі. Бачили, що там повалені стовпи, то, мабуть, в тому причина. І коли вона буде – незрозуміло".