Пережила два Голодомори та Другу світову війну. Жительці Кропивницького виповнилося 100 років

Сторічна Мотря Нетребенко. Фото: Кропивницької міськради

У Кропивницькому 25 грудня виповнилося сто років Мотрі Нетребенко. Жінка виховала сина та доньку, має трьох онуків, п'ятеро правнуків і двох праправнуків. З ювілеєм іменинницю привітали працівники міської ради, вручили гроші та подарунок.

Про це Суспільному розповів керівник пресслужби міськради Сергій Якунін.

Мотря Нетребенко народилася 1923 року в селі Суботці колишнього Знам'янського району на Кіровоградщині. Жінка пережила два Голодомори, Другу світову війну. Була найстаршою дитиною в сім'ї, де крім неї, батьки виховували ще четверо дітей. Родина мала корову, тож у тяжкі часи завдяки худобі всі діти вижили. А ще батьки допомагали сусідам.

Свою трудову діяльність розпочала у Суботцях, працювала вчителем біології та викладала німецьку мову. Згодом – у селі Вишняківка Кропивницького району.

У 1982 році, вже перебуваючи на пенсії, переїхала з родиною у Кропивницький. Правнук Мотрі Нетребенко — Іван Козачков, має військове звання, служить у морській піхоті та боронить нашу країну від російських окупантів.

Найбільше бабуся хвилюється, що на долю її правнуків випало випробування війною, яке пережила вона, і дуже вірить у перемогу України.