Можна дізнатися про туристичні магніти й спланувати подорож. У Гайвороні на Кіровоградщині створили чат-бот для туристів

Ліворуч — Гайворон з висоти дрона, праворуч — залізничний транспорт і водонапірні башти в Гайвороні (обидва фото — знімки з екрана в чат-боті). Колаж: Суспільне Кропивницький

У Гайворонській громаді Голованівського району Кіровоградської області створили туристичний чат-бот "#МандруйГайворонщиною". Він допоможе краще орієнтуватися мандрівникам і місцевим жителям. Завдяки йому можна дізнатися, які туристичні магніти є в цій місцевості, й спланувати до них подорож. Чат-бот діє в месенджері Telegram.

Про це розповів технічний керівник проєкту — начальник відділу комунікативно-функціонального забезпечення Гайворонської міськради Богдан Римар. Чат-бот створили на платформі Smart Sender. Перейти на нього можна за цим посиланням: #МандруйГайворонщиною. Досі туристичну інформацію в громаді поширювали через сайт міської ради і її сторінку у Facebook.

"У нашій громаді є вузькоколійка з паротягами, річка, гарні краєвиди. Ми проводимо туристичний фестиваль. І ми хотіли, щоб люди про все це знали більше. Інформацію для чат-бота я брав зі сторінки "туризм" на офіційному сайті міської ради. Також ще окремо робив фото й відео за допомогою дрона. Матеріалу вистачило, щоб наповнити чат-бот", — розповів Богдан Римар.

Щоб розвинути свій проєкт, команда Гайворонської міської ради приєдналася до "Акселератора цифрової стійкості "Громада 4.0". Цю програму реалізує міжнародна організація SocialBoost у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України й за підтримки "U-LEAD з Європою". Акселератор дозволяє громадам поліпшувати свою цифровізацію в різних напрямках — у тому числі й туристичному. Богдан Римар дізнався про нього через один з інформаційних чатів.

"Там була інформація щодо набору громад, які мають населення до 50 тисяч. Я заповнив Google-форму, і нас відібрали. Було 52 громади. Нас поділили на групи, і кожній присвоїли ментора. У нас була Ольга Троян. Ми показали першу версію нашого чат-бота. Вона подивилася і сказала, що їй дуже сподобався проєкт, і ми почали працювати над структурою й готувати презентацію".

Нині чат-бот "#МандруйГайворонщиною" має такі рубрики:

  • "Про місто"
  • "Рекомендуємо відвідати"
  • "Інформація туристу"
  • "Календар подій"
  • "Корисні контакти"

У рубриці "Рекомендуємо відвідати" є інформація й світлини про залізничні об’єкти (вузькоколійку, вагони, паротяги, снігоприбирачі, водонапірні башти), пам’ятники, інші туристичні місця. Можна дізнатися, де в громаді найкращі краєвиди, що таке Бандурівські ставки, Казавчинські скелі, Іванкова криниця, Віковий дуб й де вони розташовані. В інших рубриках розмістили дані про готелі, кав’ярні, громадський транспорт і сховища. Також там можна прочитати про фестивалі й замовити екскурсію до краєзнавчого музею.

Меморіал "Хащуватська трагедія", Бандурівські ставки, Казавчинські скелі, Іванкова криниця, Віковий дуб. Фото: Чат-бот "#МандруйГайворонщиною"

Пам'ятники в Гайворонській громаді. Фото: Чат-бот "#МандруйГайворонщиною"

Статистика користування чат-ботом. Фото: Богдан Римар

Надалі чат-бот хочуть удосконалити, розширити й перекласти англійською. Окрім того, платформа Smart Sender, на якій створили туристичний сервіс, дозволяє безкоштовно додавати лише до 500 користувачів. Нині їх уже понад 1300. Тому Богдан Римар не виключає того, що програмісти перепишуть чат-бот, щоб він міг існувати поза межами платформи Smart Sender.

Загалом на весь цей проєкт потрібно 400 тисяч гривень. Залучити ці гроші можуть якраз за допомогою програми "Громада 4.0". Після серії тренінгів і презентацій онлайн гайворонська команда представила чат-бот офлайн у Києві. За підсумками цього стала однією з п’яти найкращих. Про те, чи залучать фінансування, поки не відомо. Якщо його не буде, то розраховуватимуть на вже наявний чат-бот.