Їхали в причепах з зерном. На кордоні затримали чоловіків з Кіровоградщини, які хотіли незаконно потрапити до Молдови

В Одеській області затримали 18 чоловіків, які хотіли незаконно перетнути кордон з Молдовою. Фото: Facebook/Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України

На Одещині прикордонники затримали 18 чоловіків, які хотіли незаконно виїхати з країни. Це були жителі Кіровоградської, Одеської, Харківської, Київської та Дніпропетровської областей. Чоловіки хотіли уникнути військової служби.

Про це повідомили у Facebook Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Затримували чоловіків прикордонники Білгород-Дністровського загону. Чоловіки мали намір незаконно виїхати до Молдови. Щоб дістатися кордону, чоловіки отримували інструкції від організаторів. Зв’язок відбувався через інтернет. Плата за це мала скласти до 5000 доларів з кожного чоловіка.

До місця збору чоловіків везли у причепах з зерном. Дехто чекав по кілька діб у посадках.

"Особливість подорожі полягала в тому, що "туристи" не усвідомлювали небезпеку їхнього маршруту", — йдеться у дописі.

18 чоловіків, у тому числі й з Кіровоградщини, хотіли незаконно виїхати з країни. Фото: Фото: Facebook/Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України

На затриманих склали адмінпротоколи за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Їх направили до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.