"Пам'ятник, котрий поїхав". На Кіровоградщині в Гайвороні їздитиме найстаріший паротяг України

Паротяг 159 №4-95. Фото: Facebook/Олег Заблудовський

У місті Гайворон Кіровоградської області їздитиме найстаріший робочий паротяг України — 159 №4-95. Його передали локомотивному депо після ремонту. Паротяг вузькоколійний. Йому 85 років. Останні 18 років він був пам’ятником.

Про це розповів керівник напрямку вузькоколійних залізниць та ретро-техніки "Укрзалізниці" Олег Заблудовський.

Паротяг збудували в 1938 році на Подільському заводі. Більшу частину свого життя він провів на Дніпровській дитячій залізниці. У 1990 роках потрапив на Прикарпаття, на Брошнівську й Вигодську вузькоколійки. У 2005 році опинився в локомотивному депо Чернівців, і там простояв на постаменті до лютого 2023 року. Цієї зими його демонтували й перевезли до локомотивного депо Сновськ на Чернігівщині. Там розпочали ремонт.

"Першочергово ніхто достеменно не знав конструкцію й особливості цього паротяга. Востаннє він їздив у 2003 році на лісовозній вузькоколійці на замовлення іноземних туристів. Не ясно було, у якому стані котел, чи можна його відновити, чи є пошкодження конструкцій, чи поїде цей паротяг взагалі. Зрештою встановили, що котел у задовільному технічному стані і його можна експлуатувати".

За шість місяців працівники відремонтували або повністю замінили деталі за заводськими кресленнями. Будку машиніста й обшивку котла зробили заново. Паротяг пофарбували.

Паротяг 159 №4-95 після ремонту. Фото: Facebook/Олег Заблудовський

10 серпня котел вперше розпалили, а 16 серпня паротяг проїхав коліями гайворонського депо під час комісійного приймання з ремонту. Перші туристичні рейси відбулися на гайворонській вузькоколійці 18-20 серпня під час культурно-мистецької акції "Паротяги мчать до Перемоги".

Надалі паротяг передадуть на баланс Одеської залізниці, і він возитиме в Гайвороні туристів. За словами Олега Заблудовського, найближчий ретро-тур буде в кінці вересня або на початку жовтня.

Найстаріший паротяг в Україні на вокзалі в місті Гайворон. Фото: Facebook/Олег Заблудовський

Також Олег Заблудовський розповів, що, окрім цього локомотиву, в Україні є лише 10 робочих паротягів. З них два локомотиви — приватні. Усі їх збудували наприкінці 1940 — на початку 1950 років.