Щодня мають запит. У Кропивницькому шиють футболки на фронт та для поранених

У центрі громадської організації "Разом ми сила" шиють футболки для бійців . Фото: Суспільне Кропивницький

У кропивницькому центрі громадської організації "Разом ми сила" пошили та передали військовим на передову більше тисячі футболок. Щодня мають від бійців запит на 300 футболок, розповіла Суспільному керівниця організації Тетяна Сила.

За три місяці пошили 1200 футболок та сто майок для військових. Їх передали бійцям в Херсон та Донецьку область. Щодня тут працює п’ятеро жінок, говорить керівниця організації.

"Хлопці кожного дня приїжджають, п'ять-шість машин. Жоден не відмовився від футболок, від майок, тому що спекотно, прати там немає де і вони мають змінити її".

Говорить, щодня отримують замовлення від бійців. "Ми дізнались, що в госпіталі хлопці дуже радіють коли їм дають саме військові футболки піксель або хакі — це як рідне".

Тканину привозять жителі області, грошима допомагають українці та благодійники з-за кордону. За словами Тетяни Сили, два рулони тканини коштує 16 тисяч гривень. Цього вистачає на пошиття 250 – 300 футболок, в залежності від розміру.

У центр приходить допомагати переселенка з Лисичанська Луганської області Тетяна Барсукова. Говорить, допомагає, аби військові відчували підтримку.

"Що вони не одинокі. Ми так, як можемо допомагаємо, а їм там хай Бог дає здоров’я та сил".

Працівниці центру громадської організації "Разом ми сила" шиють футболки для бійців. Фото: Суспільне Кропивницький

Окрім футболок і майок шиють прапори, бандани, сітки від комарів.

Кропивничанка Лариса Єрмілова говорить, те що бійці замовляють є завжди в запасі. За день можуть пошити 10-15 футболок.

За допомогою з фронту приїхав боєць з позивним "Сенсей".

"Там у нас привозна вода, то ви розумієте, як потрібні такі футболки. Буває треба їх змінювати частіше і два, і три рази, все залежить від обстановки. Їх видають, але недостатньо і роль грає ще розмір. Також потрібні душі та серветки".