Цвітне з Кіровоградщини стало другим у конкурсі "Найгарніше українське село"

. Facebook/Yana Prosyanik

Село Цвітне Олександрівської громади Кропивницького району Кіровоградської області посіло друге місце в онлайн-голосуванні за найгарніше село України. Голосування тривало місяць, з 25 вересня до 25 жовтня. Результати опублікували на сайті організаторів конкурсу Made in Ukraine.

Цвітне отримало 11007 голосів, програвши селу Старий Кривин з Хмельницької області майже пів тисячі голосів. Село Пасічне з Івано-Франківської області, яке, за результатами голосування, стало третім, набрало 4724 голоси.

Результати голосування/скріншон з сайту організаторів. madeinukraine.org

Що відомо

  • Переможця оголосять 16 листопада, до того часу працюватиме журі конкурсу. Переможець отримає 100 тисяч гривень на розвиток громади.
  • Староста Цвітного Яна Просяник розповіла, що гроші, у разі перемоги, планували витратити на облаштування сільського музею та встановлення каплиці на місці згорілої дерев’яної церкви.
  • Учасниками конкурсу були п’ять сіл з Кіровоградської області. За Велику Северинку Кропивницького району проголосували 347 людей, Андріївку Новоукраїнського району – 116, Розумівку Кропивницького району – 86, Іванівку Кропивницького району – 24.
  • Усього в конкурсі "Найгарніше українське село" брали участь більше двох сотень сіл.

Читайте також