Голові Хмельницької ОВА погодили ще одного заступника: хто він

Керівник державної установи "Служба місцевих доріг Хмельниччини" Владислав Фалюш (на фото - ліворуч) на засіданні в Хмельницькій ОДА. Хмельницька ОДА

На засіданні уряду, яке відбулося сьогодні, 3 вересня, Кабмін погодив призначення Владислава Фалюша заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі постійний представник Кабінету міністрів України у ВРУ Тарас Мельничук.

"Кабінетом Міністрів України погоджено призначення Фалюша Владислава Валерійовича заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації", — написав Тарас Мельничук.

Це уже третій заступник голови Хмельницької ОДА, якого погоджує Кабмін з часу призначення головою Хмельницької обласної адміністрації Сергія Тюріна. Перед цим Кабмін погодив призначення Оксани Вжешневської першим заступником голови Хмельницької ОДА та киянина Віталія Власюка заступником голови ОДА з питань цифрового розвитку.

Що відомо про Владислава Фалюша

Владислав Фалюш наразі очолює державну установу "Служба місцевих доріг Хмельниччини". Вона була утворена в грудні 2021 року. Засновником установи є Хмельницька обласна державна адміністрація.

Згідно декларації за 2023 рік, Владислав Фалюш зареєстрований у місті Дніпро. Там у його власності є квартира площею 157, 5 кв.м та два паркомісця. Окрім того, Владислав Фалюш є власником квартири площею 463,9 кв.м у селищі Слобожанське Дніпровського району. Також він є співвласником двох земельних ділянок площею 1116 кв.м та 1150 кв.м у тому ж селищі, їх він ділить із сестрою Юлією. Одна земельна ділянка площею 1000 кв.м, яка розташована у селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області, повністю належить Владиславу Фалюшу.

Має він нерухомість і в окупованому росіянами Мелітопольському районі на Запоріжжі, в курортному селищі Кирилівка, що на березі Азовського моря. Там у власності його родини перебуває два будинки — площею 265,3 кв.м та 273,5 кв.м. Один будинок, у якому Владислав Фалюш має 25% власності, був придбаний у 2014 році, інший, де у Владислава 33% власності – у 2018 році. Там же у Кирилівці у матері Наталії Фалюш є дві земельні ділянки площею 171 кв.м та 713 кв.м, якими безоплатно користується її син Владислав.

В окупованому росіянами Криму, в селищі Гурзуф Ялтинського району, у Владислава Фалюша є об'єкти незавершеного будівництва. Інвестиційний договір на два апартаменти площею 49,3 кв.м та 49,2 кв.м, згідно декларації, був укладений ним у 2006 році з ТОВ "Санаторій Утьос".

Автопарк Владислава Фалюша, згідно декларації, складається з двох автомобілей — Toyota Land Cruiser, 2020 року випуску та NISSAN X-TRAIL, 2018 року випуску. Також у власності декларанта є причіп BOCKMAN L-249, 2004 року випуску та водний засіб Seo-doo RXT, 2013 року випуску.

За 2023 рік Владислав Фалюш заробив 677 685 гривень зарплати як керівник державної установи "Служба місцевих доріг Хмельниччини". Також у минулому році він отримав 600 тисяч гривень від продажу транспортного засобу. Дружина Олександра Фалюш мала дохід від підприємницької діяльності у розмірі 447 178 гривень.

Заощадження Владислава Фалюша станом на 2023 рік складають 270 тисяч доларів готівкою, його дружина зберігає готівкою 55 тисяч доларів.

Разом із дружиною Владислав Фалюш виховують сина та доньку.

За інформацією видання "Крим.Реалії", компанія ТОВ "Дніпропром-М", бенефіціаром якої Владислав Фалюш був до квітня 2021 року, виявилася власником дорожньої техніки, яку в лютому 2018 року було завезено на територію материкової України з анексованого Криму через КПВВ "Чонгар" на адмінкордоні між півостровом та Херсонською областю.

Як встановили активісти громадського формування "Аскер", техніка використовувалася на будівництві Керченського моста в окупованому Криму. На території півострова техніка належала ТОВ "Крим Магістраль Строй", бенефіціаром якого з лютого 2017 року по листопад 2018 року був Валерій Фалюш, батько Владислава Фалюша, зазначили в Центрі журналістських розслідувань.

Окрім того, 30 жовтня 2014 року Владислав Валерійович Фалюш, його сестра Юлія Валеріївна Фалюш та мати Наталія Григорівна Фалюш зареєстрували в Алушті ООО "Золотая середина", де кожному належить частка у 33%. Уставний капітал чималенький — 9,26 млн рублів. Основний вид діяльності — надання інших місць для тимчасового проживання — свідчить, що компанія займається готельним бізнесом, йшлося у розслідуванні Центру журналістських розслідувань.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube,Instagram, Facebook та Threads.