У Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв

Нагороди для переможців Всеукраїнського фестивалю бойових мистецтв, 16 червня 2024. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 16 червня 2024 року, у Хмельницькому проходить Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв. У змаганнях беруть участь близько сотні дітей з чотирьох областей України: Житомирської, Волинської, Вінницької та Хмельницької.

Про це Суспільному розповів організатор змагань директор спортивно-підготовчої поліцейської школи "Самсон Право", голова відокремленого підрозділу Федерації рукопашного бою України Гаррій Осєдлєвіч.

"Змагання приурочені Дню захисту дітей. Але через обставини, пов’язані з воєнним станом, проходять на два тижні пізніше запланованого. Юні спортсмени змагаються у різних версіях семи напрямків. Серед яких: дозований контакт, техніка "підкова", задушливі та больові прийоми, легкий контакт першої технічної дії, боротьба "виштовхувач" та "стрічки", прикладний розділ з ножами. Вік спортсменів від 6 до 15 років. Серед учасників змагань є як початківці, так і чемпіони Європи та світу з бойових видів спорту", — розповів Гаррій Осєдлєвіч.
Руханка на підтримку Всеукраїнського флешмобу, 16 червня 2024.

Спортивний фестиваль розпочався зі спільної руханки. Діти, тренера та батьки учасників підтримали всеукраїнський флешмоб, який започатковано на чемпіонаті України з рукопашного бою 1 червня 2024. На змагання до Хмельницького приїхала родина військовослужбовця зі Старокостянтинова.

Родина військовослужбовця зі Старокостянтинова, 16 червня 2024.

"Ми раді, що у День батька вдалося провести час усією родиною та підтримати під час боїв нашого старшого сина Дмитра. Хлопець лише початківець у бойових мистецтвах, займається три місяці. Але йому дуже подобається. Сподіваємося на хороші результати у цих змаганнях. У нас двоє синів, для яких батько військовий є прикладом", — розповіла мама Галина.
Володарка жовтого поясу, 9-річна хмельничанка Поліна, 16 червня 2024.

Володарка жовтого поясу, 9-річна хмельничанка Поліна свій перший бій з дозованого контакту провела успішно і вийшла переможницею.

"Попереду у мене ще шість боїв у різних напрямках. Буду робити усе, аби перемогти суперниць. Я займаюсь рукопашним боєм чотири роки. Вже є чемпіонкою Європи та світу з козацького двобою", — розповіла спортсменка хмельницької поліцейської школи "Самсон Право".

Зі слів головного судді змагань Гаррія Осєдлєвіча, фестиваль бойових мистецтв проводять з метою військово-фізичної підготовки юних спортсменів та покращення ментального здоров’я дітей. Підсумки підведуть наприкінці дня. Переможців чекають нагороди та заохочувальні призи.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.