"Був здатний на вчинки": у Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Данилюком

Сьогодні, 14 червня, у Хмельницькому попрощалися з воїном Андрієм Данилюком. Він отримав важкі поранення на Херсонському напрямку, унаслідок чого помер у шпиталі. Йому було 26 років.

Про це Суспільне Хмельницький розповів побратим загиблого на псевдо "Горинь".

За його словами, з Андрієм Данилюком служили в одному батальйоні тероборони. Захисник 8 днів не дожив до свого 27-річчя: "Він був справжнім воїном, гарною людиною".

Побратим розповів, з Андрієм Данилюком познайомився у вересні 2022 року під час Харківської наступальної операції. Добровольцем долучився до лав ЗСУ з першого дня повномасштабного вторгнення. Він був командиром відділення.

Прощання із захисником Андрієм Данилюком, 14 червня 2024, Хмельницький.

"Ми з ним працювали у різних взводах, але на деякі операції виходили разом. Втрачати близьких людей важко, але для мене найважче — втрачати молодих", — зазначив "Горинь".

Класна керівниця Андрія Данилюка Валентина Везденецька розповіла, він закінчив школу №29 у 2014 році. Хотів стати перукарем.

"Андрій був доброю, врівноваженою, спокійною, поміркованою дитиною. Завжди ніс відповідальність за себе. Був здатний на вчинки. Вражало те, що поміркований, знав, що і як він робить", — зазначила Валентина Везденецька.

За словами бійця на псевдо "Горинь", в Андрія Данилюка залишились батько, сестра та цивільна дружина.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.