Майже рік вважали зниклим безвісти: на Хмельниччині прощатимуться з військовим Юрієм Бабійчуком

Військовий Юрій Бабійчук. Тетяна Онісімчук

16 червня 2023 року, виконуючи бойового завдання на Запорізькому напрямку, загинув воїн Юрій Бабійчук з Нетішина, що на Хмельниччині. Майже рік захисника вважали зниклим безвісти.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла головна спеціалістка відділу з організаційних питань виконавчого комітету Нетішинської міської ради Тетяна Онісімчук.

За її словами, Юрій Бабійчук народився 22 січня 1987 року у Нетішині. Після закінчення місцевої школи навчався в Національному університеті "Одеська політехніка", але диплом про вищу освіту не отримав. Спочатку працював в Одесі, згодом — у Нетішині на різних роботах.

Тетяна Онісімчук зазначила, на фронті Юрій Бабійчук був оператором управління механізованого батальйону військової частини. Загинув поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. Чоловіку було 37 років, у нього залишилась мама. Прощання з Юрієм Бабійчуком відбудеться 11 червня у Нетішині. З 11 по 13 червня на території Нетішинської міської територіальної громади буде оголошена триденна жалоба.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.