Міський пляж готовий для відпочиваючих: у Хмельницькому з 1 червня стартував пляжний сезон

Хмельницький міський пляж. Червень, 2024 рік. Хмельницька міська рада

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради купальний сезон у Хмельницькому розпочнеться 1 червня і триватиме до 1 вересня цього року. Документом визначено місце організованого літнього відпочинку хмельничан — міський пляж на лівому березі річки Південний Буг.

Про це повідомили у Хмельницькій міській раді.

За інформацією міськради, комунальне підприємство "Парки і сквери міста Хмельницького" забезпечили підготовку міського пляжу до купального сезону та безпечні умови для відпочинку громадян згідно з Правилами охорони життя людей на водних об’єктах.

"Працівники підприємства очистили пісок від сміття, поремонтували обладнання на міському пляжі. Спільно з управлінням комунальної інфраструктури встановили знаки щодо заборони проїзду та стоянки автотранспорту на території пляжу, вигулу та купання собак. Аварійно-рятувальна служба на водних об'єктах організувала водолазне обстеження дна акваторії пляжу з позначенням небезпечних місць попереджувальними написами: “Небезпечно!”, “Купатись заборонено!”, роботу рятувальних постів, виставила буї в акваторії водного об’єкта", — йдеться у повідомленні.

Також аварійно-рятувальна служба, зазначають у міськраді, здійснюватиме спостереження за акваторією місця масового відпочинку людей і триматиме зв’язок з підрозділами екстреної медичної допомоги населенню, правоохоронними органами, аварійно-рятувальними службами, територіальними органами Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо.

Крім того, повідомляють у міськраді, старостам старостинських округів доручили провести роз’яснювальну роботу з мешканцями сіл щодо заборони купання на водоймах, у яких відсутній власник, орендар чи користувач.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.