Малюють непрожите: вперше у Хмельницькому відбувся благодійний майстер-клас з живопису

Сьогодні, 26 травня, вперше у Хмельницькому відбувся благодійний майстер-клас із живопису в межах проєкту "Жива". Ця акція — Всеукраїнська. На ній дружини загиблих військових створювали свої картини.

Про це Суспільному розповів організатор, регіональний представник Всеукраїнського фонду "Сучасна Україна" Юрій Цимбалістий.

З його слів, протягом двох днів дружини, матері і рідні загиблих військових створюють свої картини.

"Це один із способів знайти методику техніки такого психологічного і душевного, можна так сказати, емоційного відновлення наших дівчат, жінок, і, взагалі, родин, які зустріли таку біду", — пояснив Юрій.

Суспільне Хмельницький

Цього разу учасниць — 6. Вони на полотні малюють фарбами сюжет картини, який самі обрали. Координує їхню роботу у професійній студії художниця Юлія Вавринчук.

"Проводила для дівчат такий майстер-клас, арттерапію, яка допомагає переключитись. А також, коли є якісь певні емоції, їх треба виразити. Дуже добре виражати їх якось в реальність. Малювання дуже допомагає в цьому", — розповіла Юлія Вавринчук.

Намалювала гори із ангелом на них дружина загиблого військового Павла Рожика Христина.

"Ми з ним дуже мріяли вийти на гору. Так як він тепер мій янгол до кінця мого життя, я вирішила, що мій янгол таки дістався на гору¸ на яку ми разом хотіли вийти", — поділилась Христина.

Організатор заходу Юрій Цимбалістий зазначив, кращі роботи планують показати на регіональних виставках. Згодом їх авторки візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі. За словами організатора, подібний захід планують у Хмельницькому повторити.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.