На Хмельниччині попрощались зі старшим сержантом Олександром Андрощуком

Військовий Олександр Андрощук. Валентина Мазур

Сьогодні, 20 травня, у селі Судилків, що на Хмельниччині, попрощались зі старшим сержантом Олександром Андрощуком. 43-річний військовий загинув 13 травня 2024 року на Запорізькому напрямку.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла заступниця сільського голови Судилківської сільської ради Валентина Мазур.

За її словами, Олександр Андрощук народився 16 травня 1980 року у Судилкові. Закінчив місцеву школу, після чого навчався у Шепетівському професійному ліцеї на токаря. Згодом він проходив строкову військову службу у лавах Збройних сил України. Спочатку чоловік працював в одній з шепетівських військових частин, згодом упродовж дев’яти років — у шепетівській виправній колонії, звідки його перевели у криворізьку виправну колонію. Крім того, коли Олександр Андрощук проживав у Кривому Розі, працював токарем у місцевій гірничотранспортній компанії.

"Олександр був дуже працелюбним і добрим з самого дитинства. Саме таким він і залишався протягом усього життя. З ним завжди всім було комфортно", — пригадала Валентина Мазур.

Заступниця сільського голови Судилківської сільської ради розповіла, Олександра Андрощука мобілізували до лав ЗСУ 21 квітня 2023 року. На фронті він був головним сержантом 1 взводу оперативного призначення однієї з військових частин Національної гвардії України. Захисник загину поблизу одного з населених пунктів Пологівського району Запорізької області. У нього залишилась мама, брат, дружина, двоє дітей.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.