У Хмельницькому відбувся мирний пікет за демобілізацію

Рідні військовослужбовців тримають в руках плакати під час мирного пікету, 18 травня 2024 . Хмельничанка Юлія

Сьогодні, 18 травня, у Хмельницькому родичі військових зібралися на мирний пікет за право на демобілізацію військовослужбовців. Частина хмельничан доєдналась до пікету у Києві.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла дружина військовослужбовця Юлія.

Сьогодні, в день вступу в законну силу змін до мобілізаційного закону, у середмісті Хмельницького відбувся 11 мирний пікет щодо встановлення чітких термінів служби. Дружини, матері, рідні та просто небайдужі вийшли в великих містах України, в тому числі й в Хмельницькому.

"Воїни уже третій рік без зміни боронять нашу країну, кожного з нас. У вільній демократичній державі має бути справедливість, рівність для всіх! Військові потребують заміни, відпочинку", — розповіла Юлія.

З її слів, спільнота на сайті президента України зареєструвала петицію про встановлення чітких та справедливих термінів служби з урахуванням коефіцієнта відповідно до місця несення служби. Петиція набрала необхідну кількість голосів та перебуває на розгляді у Президента.

Окрім того, розповіла дружина військовослужбовця Юлія, частина представників від Хмельницького також була присутня у Києві.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.