У Хмельницькому попрощались з 18-річним Павлом Фостиком

Прощання із загиблим Павлом Фостиком, 17 травня 2024. Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 17 травня, у Хмельницькому попрощались із 18-річним військовим Павлом Фостиком. Він служив у лавах 12 бригади Національної гвардії "Азов". Боєць загинув в Серебрянському лісництві через російський артилерійський обстріл.

Про це Суспільному розповів його побратим "Верст".

«З листопада 2023 року Павло брав участь в бойових діях на Донеччині. Були бої і штурми до кінця року. Зараз почалися більше артилерійські обстріли. Він ніколи не відмовлявся виходити на позиції. І взагалі, я не пам’ятаю, щоб він хоч раз відмовився від якогось завдання. Є, звісно, люди, які не витримують. Він, насправді, на свій молодий вік витримував", — розповів "Верст".

18-річний Павло Фостик навчався в Хмельницькому навчально-виховному комплексі №2. 19 років йому мало виповнитись в серпні цього року. Його однокласник, Сергій Казмірук розповів, ще в 17 років Павло хотів потрапити на війну та захищати Батьківщину. Батько хлопця, з його слів, також військовий.

"Він мав, як я знаю, вступати на військового, але щось там не склалося. Тому він працював, а тоді вже, коли взяли, поїхав воювати. Дуже хотів в "Азов", рвався. Тому так і потрапив туди", — розповів Сергій Казмірчук.

У Павла залишились батьки та брат. Поховали військового на Алеї Слави в обласному центрі.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.