На Хмельниччині вирубали дерев на 1,3 мільйона: підозрюють правоохоронця

Дерева, які ймовірно незаконно вирубали, Хмельниччина. Теруправління ДБР у Хмельницькому

На Хмельниччині викрили групу людей, які, за матеріалами досудового слідства, незаконно вирубували дерева. Суму збитків завданих державі оцінили у понад один мільйон гривень

Про це Суспільне Хмельницький повідомила спеціалістка зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ територіального управління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасимюк.

За її словами, викрито близько десяти людей серед яких керівник відділу одного із правоохоронних органів Шепетівського району, його брат, двоє дійсних та один колишній працівник комунального підприємства, що займається лісозаготівлею.

"З січня 2024 члени групи вирубували дерева для подальшого продажу, а правоохоронець забезпечував їм прикриття під час рубок та перевезення. В основному вони рубали дуби, серед яких були й столітні дерева. За попередніми даними, зрубано понад півсотні цінних дерев, що завдало збитків на 1,3 мільйона гривень", — сказала Герасимюк.

Правоохоронцю та іншим викритим вже повідомлено про підозру Частина 4 статті 246 Кримінального кодексу України.у незаконній рубці дерев у лісах, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Зі слів Катерини Герасимюк, правоохоронцю також повідомлено про підозру Частина 5 статті 27. Частина 4 статті 246. Частина 5 статті 27. Частина 2 статті 364 Кримінального кодексу України.в пособництві й в зловживанні службовим становищем. Санкція статей передбачає ув'язнення терміном до семи років.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.