Офіс "Зроблено в Україні" для підтримки малого бізнесу відкрили на Хмельниччині

Офіс "Зроблено в Україні" для підтримки малого бізнесу відкрили у Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості. Це перший офіс в регіоні. Його мета — консультувати підприємців з питань розвитку власної справи.

Про це Суспільне Хмельницький розповів директор обласного центру зайнятості Віталій Бандирський.

Засновниця медичного центру у Кам’янці-Подільському Діана Прокопова зазначила, отримала грант на розширення бізнесу і відкрила офтальмологічний кабінет. У неї працює 41 людина. Планує влаштувати на роботу внутрішньопереміщену особу.

Діана Прокопова звернулась за консультацією в офіс "Зроблено в Україні", бо планує влаштувати на роботу внутрішньопереміщену особу, 19 квітня, Хмельниччина.

"Ми отримали грант на 250 тисяч гривень та придбали обладнання. Плануємо співпрацювати з центром зайнятості. Наприклад, якщо ми беремо людину з інвалідністю, вони нам допомагають облаштувати для неї робоче місце", — розповіла жінка.

Василь Білокінь пояснив, його дружина займається підприємницькою діяльністю. Разом планують написати проєкт бізнес-плану, щоб отримати дозвіл на відкриття ще однієї локації з фаст-фудом.

Василь Білокінь разом з дружиною планує розвивати бізнес, 19 квітня 2024, Хмельниччина.

"Я завжди заходив до дівчат в центр зайнятості, вони мене у сьому консультували, того для мене не було ніяких труднощів у співпраці з ними. Ті, хто хоче щось відкрити не усвідомлюють, що є багато людей і організацій, які можуть їм допомогти", — розповів чоловік.

За словами директорка Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліни Слободян, офіс "Зроблено в Україні" відкрили для того, щоб інформувати представників малого бізнесу про можливості їхньої підтримки.

Директорка Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості Аліна Слободян, 19 квітня 2024, Хмельниччина.

"Мета офісу — надання бізнесу держаної підтримки, щоб ми могли пропонувати підприємцю всі грантові програми, які фінансуються в державі. Багато програм пов’язані між собою, можна скористатися декількома", — пояснила Аліна Слободян.

Директор Хмельницького обласного центру зайнятості Віталій Бандирський розповів, офіс "Зроблено в Україні" в регіоні відкрили вперше: "Офіс "Зроблено в Україні" — це те місце, де роботодавці можуть отримати консультації з питань започаткування і розвитку власного бізнесу".

За словами Віталія Бандирського, на початку літа такі ж офіси запрацюють у Хмельницькому та Шепетівці.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.