У палаці Орловських на Хмельниччині розпочинають туристичний сезон. Що нового пропонують

"Вікенд в Маліївцях" — так назвали новий туристичний сезон в Малієвецькому обласному історико-культурному музеї "Палац Орловських", розповіла Суспільне Хмельницький його директорка Анастасія Донець. За її словами, в цей сезон перенесли вдалі атракції 2023 року та доповнили його новими.

У Малієвецькому палаці Орловських гостей зустрічає науковий співробітник музею Дмитро Бабюк, одягнений за модою власників замку графів Орловських. Його шапокляк, каже Дмитро, із колекції чоловічих головних уборів початку ХХ століття.

"Типовий костюм, який носили як і власники цього палацу, так і слуги. В нас є фотографії, які ми досліджуємо".
Науковий співробітник музею Дмитро Бабюк зустрічає гостей у маліївецькому палаці Орловський. Квітень, 2024 рік.

А колекціонер та дослідник порцеляни, одесит Дмитро Сікорський, який працює тут в якості консультанта, розповідає: за знайденим біля палацу уламком порцеляни визначив, на якій фабриці був виготовлений обідній сервіз, з якого їли графи Орловські. Дослідник каже: це посуд відомої фірми початку ХХ століття, і одну річ з такого сервізу музею вдалося придбати.

Такий сервіз німецького виробництва, уламки якого знайшли біля палацу, використовували графи Орловські для щоденного вжитку.
"Не сама дорога, але й не дешева аристократична річ. Такий сервіз в палаці використовували для щоденного ужитку. Це німецьке виробництво, але також наші дослідження показують, що в Малієвецькому палаці було дуже багато української порцеляни з Баранівки і Корця".

Усе, каже Дмитро, аби наповнити палац речами, якими користувалися графи Орловські, або могли ними користуватися. Бо дослідження палацу тривають, і знахідки трапляються щодня, говорить заступниця директора музею з наукової роботи Олена Радзивіл.

"У мене буквально на днях була група, я її завела в зал з виставкою художньою, а там якраз працювала реставраторка, і вона щойно відкрила два шматки дуже цікавих стін, і коли група побачила, що от просто перед ними відбулося відкриття, це справило фантастичний ефект", — розповідає Олена.
Нова атракція у Маліївцях — садиба з маліївецьким колоритом для гастрономічного туризму.

Нова атракція у Маліївцях — садиба з маліївецьким колоритом для гастрономічного туризму. Лариса Міщинська тре в макітрі коноплі для старовинної малієвецької страви.

"Це буде мачанка з часничком. Мачанка взагалі подавалася до дерунів, до пирогів, пироги з картоплею, пироги з горохом".
Лариса Міщинська тре в макітрі коноплі для старовинної маліївецької страви.

За її словами, гостям тут подають тільки місцеві страви: крім мачанки, це домашня ковбаса з свинини та конини, мочені яблука, квашені часникові паростки, сири, вареники, чорнослив та гострі мариновані сливи.

Директорка Малієвецького обласного історико-культурного музею "Палац Орловських" Анастасія Донець.

Директорка музею Анастасія Донець каже: гастрономічний туризм — не єдине нововведення в цьому сезоні. За її словами, саме в день відкриття сезону група з п'ятнадцяти людей вирушила в перший пішохідний кількаденний маршрут.

"Маліївці, Слобідка-Малієвецька, Слобідка- Ярова, Гута-Морозівська, Джуржівка, Велика Кужелева, Миніьківці, Отроків. Це немало, це 31 кілометр, це для витривалих туристів".
Коні, які живуть у маліївецькому музеї "Палац Орловських" і допомагають в реабілітації військових.

За її словами, з минулого в цей сезон переносять найбільш вдалі атракції, як от реабілітація поранених військовослужбовців.

"Без зайвого афішування, в режимі інформаційної тиші, ми проводимо такі реабілітаційні дні. Риболовля, відпочинок в лісі і обов'язково контакт з нашими кіньми. Бо коні — це те, що перетворює дорослих, серйозних чоловіків, які були в боях, на хлопчиків".

Анастасія каже: сподівається, що цей сезон буде не менш вдалим за попередній, бо люди більше подорожують Україною, і Маліївці гідно представлені на туристичній мапі.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.