Вісім пожеж ліквідували на Хмельниччині упродовж доби

Упродовж доби на Хмельниччині ліквідували вісім пожеж, 12 квітня 2024. ДСНС у Хмельницькій області

Вісім пожеж ліквідували рятувальники упродовж дванадцятого квітня у Хмельницькій області. Вогонь гасили у господарчих спорудах, екосистемах та автомобілях.

Про це Суспільне Хмельницький розповів начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи ГУ ДСНС у Хмельницькій області Віталій Гричанюк.

Працівники ДСНС тричі гасили займання в екосистемах, 12 квітня 2024, Хмельниччина. ДСНС у Хмельницькій області

За його словами, пожежники тричі ліквідували вогонь у господарчих спорудах: "На території приватних домоволодінь бійці ДСНС гасили пожежі господарчих споруд в селищі Гриців Шепетівського району та в селах Юринці й Вишнівчик Хмельницького району. На щастя, ніхто не травмувався".

Рятувальники ліквідували три пожежі у господарчих спорудах, 12 квітня 2024, Хмельниччина. ДСНС у Хмельницькій області

Начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи ГУ ДСНС у Хмельницькій області розповів, упродовж доби горіли легковий автомобіль і трактор:

"У селі Залісся Хмельницького району надзвичайники ліквідували займання легковика, який спалахну, ймовірно, через розгерметизацію паливної системи. Окрім того, в селі Борсуки Кам’янець-Подільського району рятувальники та бійці місцевої пожежної команди з села Березівка приборкали займання приватного трактора. Наразі причина займання встановлюється", — зазначив Віталій Гричанюк.

Працівники ДСНС гасили вогонь в автомобілях, 12 квітня 2024, Хмельниччина. ДСНС у Хмельницькій області

За його словами, загальна площа займань в трьох екосистемах становила 6000 квадратних метрів.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.