Рідним дев'ятьох загиблих військових вручили нагороди на Хмельниччині

У Кам'янці-Подільському, що на Хмельниччині, дев'ять родин військових, які загинули у російсько-українській війні, отримали державні нагороди. Захисників посмертно відзначили орденом "За мужність" III ступеня.

Про це Суспільне Хмельницький розповів перший заступник начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петро Мосендз.

Віктор Булима проживав у селі Голозубинці Дунаєвецької міської територіальної громади. На фронті був старшим сержантом, стрільцем-санітаром. Чоловік загинув 24 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Лобкове Запорізької області.

Денис Міхєєв був родом з села Івахнівці Закупненської селищної громади. Був учасником антитерористичної операції, брав участь у боях за Іловайськ. З початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Захисник загинув на Запорізькому напрямку. Йому було 31 рік. У Дениса Міхєєва залишились мама, рідна сестра, бабуся і дідусь.

Орден "За мужність" III ступеня вручили дев'ятьом загиблим військовим, квітень 2024, Хмельниччина. Петро Мосендз

Олексій Короташ народився 31 березня 1978 року у селі Хропотова Чемеровецької селищної громади. Після закінчення школи навчався на тракториста. Проходив строкову військову службу. З 2015 року брав участь в антитерористичній операції. З початку повномасштабного вторгнення долучився до лав Збройних сил України. На фронті був старшим стрілковим оператором у гірсько-штурмовому батальйоні. Чоловік загинув 10 червня 2023 року у Запорізькій області.

Володимир Головецький проживав у селі Вишнівчик Чемеровецької селищної громади. З 2014 по 2015 роки брав участь в антитерористичній операції, за службу був нагороджений президентською відзнакою. У квітні 2023 року долучився до лав Збройних сил України. Чоловік загинув 23 серпня 2023 року під час російського мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Новоандріївка Запорізької області. Йому було 48 років.

Віталій Танасюк був родом з Дунаєвець Кам'янець-Подільського району. Загинув 10 травня 2023 року у російсько-українській війні під час виконання бойового завдання.

Посмертні нагороди вручили рідним військовим, квітень 2024, Хмельниччина. Петро Мосендз

Павло Машура народився 24 квітня 1995 року в селі Довжок Кам'янець-Подільського району. Після закінчення школи навчався у професійно-технічному училищі, де здобув професію зварника. Деякий час працював у Польщі. До лав ЗСУ долучився 6 січня 2023 року. На фронті був командиром десантно-штурмового відділення 82 окремої десантно-штурмової бригади. Павло Машура загинув 30 серпня 2023 року поблизу Запоріжжя. Йому було 28 років. У нього залишились батьки та два старших брати.

Сергій Мельник народився 25 листопада 1981 року у Хмельницькому. Закінчив фізико-математичний факультет Хмельницького національного університету. Працював спортивним журналістом. Захоплювався риболовлею і туризмом. 2019 року разом з сім'єю переїхав у Кам’янець-Подільський. З початку повномасштабного вторгнення приєднався до місцевої тероборони, з січня 2023 року служив у окремій десантно-штурмовій бригаді. Воював на Миколаївському та Запорізькому напрямках. Сергій Мельник загинув 30 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області. Йому був 41 рік. У захисника залишились дружина, діти та батьки.

Державні відзнаки рідним військовим вручали у приміщенні Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації, квітень 2024, Хмельниччина. Петро Мосендз

Василь Кондратов народився у Казахстані. Після закінчення першого класу разом з сім'єю переїхав у село Боришківці Кам’янець-Подільського району. Після закінчення школи навчався в кам’янець-подільському училищі на тракториста. Після проходження строкової служби працював у будівельній бригаді, на цементному і консервному заводах. На фронті був стрільцем стрілецького взводу. Василь Кондратов загинув 4 червня 2023 року під час російського мінометного обстрілу біля населеного пункту Кам’янське Запорізької області. У нього залишилися мама, дружина, два сини, внучка, дві сестри й двоє братів.

Володимир Тріщ народився 15 вересня 1990 року. Брав участь у Революції Гідності. Брав участь у бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції. Захищав Донецький аеропорт. Був у підрозділі патрульної поліції особливого призначення "Гарпун". Крім того, долучився до міжнародної Місії ООН в Демократичній Республіці Конго. Проходив військове навчання за різними напрямками. За службу був нагороджений відзнаками. Володимир Тріщ з початку повномасштабного вторгнення у званні головного сержанта служив на посаді командира підрозділу однієї з військових частин. Загинув 25 червня 2023 року у Донецькій області від кульового поранення. Йому було 32 роки. У Кам'янці-Подільському йому відкрили меморіальну дошку.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.