Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Герой України воїну Руслану Прусу з Хмельниччини

Президент Володимир Зеленський посмертно присвоїв звання Герой України військовослужбовцю Руслану Прусу з Кам'янця-Подільського, що на Хмельниччині.

Про це повідомили у Кам'янець-Подільській міській раді.

"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" Прусу Руслану Анатолійовичу — старшому лейтенанту (посмертно)", — йдеться в указі Президента України.

Військовий Руслан Прус. Фото: Михайло Сімашкевич

За інформацією Кам'янець-Подільської міської ради, старший лейтенант Руслан Прус родом з села Хропотова Кам'янець-Подільського району. Закінчив факультет фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Спочатку брав участь в антитерористичні операції. 1 березня 2022 року його мобілізували до Збройних сил України. Був заступником командира роти вогневої підтримки військової частини. Загинув 23 травня 2023 року, отримавши поранення, несумісне з життям, під час артилерійського обстрілу поблизу Бахмута Донецької області. Чоловіку було 40 років. У нього залишилися дружина, донька, батько і сестра.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.