У Хмельницькому рідним чотирьох загиблих військових вручили нагороди

Орденом "За мужність" III ступеня посмертно нагородили чотирьох військових з Хмельниччини, лютий 2024. Фото: Хмельницька ОВА

У Хмельницькому чотири сім'ї військових, які загинули у російсько-українській війні, отримали державні нагороди. Орденом "За мужність" III ступеня посмертно відзначили Василя Гав'юка, Володимира Голоту, Григорія Кучера й Олега Волкводцова.

Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

"Хочу подякувати від імені Президента та всього українського народу за ваших чоловіків, за синів. Вони віддали свої життя, будучи до останнього подиху вірними українському суспільству, борючись за майбутнє українських дітей та існування держави Україна. Низький вам уклін, щира вдячність та співчуття. Ми ніколи не забудемо їх подвигу", — зазначив перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Чотирьом родина загиблих військових з Хмельниччини передали державні нагороди, лютий 2024. Фото: Хмельницька ОВА

Василь Гав'юк загинув п'ятого травня 2023 року поблизу Бахмута Донецької області, виконуючи бойове завдання. У цивільному житті упродовж останніх трьох років працював у житлово-комунальному господарстві міста, де й отримав повістку. Чоловік місяць проходив військове навчання у Житомирі, після чого пішов на передову. У нього залишились дружина і донька. Поховали Василя Гав'юка на Алеї Слави.

Старший сержант Володимир Голота з початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт. Служив у 79 окремій десантно-штурмовій бригаді, у складі якої брав участь у боях у Сіверськодонецьку, Лимані, Пісках, Авдіївці, Мар’їнці. Загинув 29 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання на останньому напрямі. Чоловіку було 43 роки.

45-річний Григорій Кучер загинув 10 березня 2023 року біля Бахмута Донецької області. Він був родом з села Грим’ячка, що на Віньковеччині. У цивільному житті до повномасштабної війни працював будівельником. У Григорія Кучера залишилася дружина.

Олег Волкводцов загинув 1 червня 2023 року поблизу населеного пункту Спірне, що на Бахмутському напрямку. Він народився 25 травня 1983 року. Жив у селі Богданівці, де працював на різних роботах. Його мобілізували 27 лютого 2023 року. Чоловік проходив військове навчання в Естонії. У нього залишилися донька, брат і сестра.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.